ارتباط با بخش پشتیبانی
تلفن: 3141

Zabansara Educational & Cultural Institute!

FAQs

سوالات متداول

برای مشاهده پاسخ، سوال مورد نظر را انتخاب نمایید.

سوالات عمومی
شرط قبولی در پایان هر دوره کسب حد نصاب نمره در نظر گرفته شده برای آن دوره می باشد که این نمره با توجه به حضور در کلاس مجازی , فعالیت کلاسی، تکالیف تحویل داده شده در طول دوره و نمرات آزمون‌های میانترم و پایان ترم تعیین می شود که در مجموع زبان آموز می بایست حداقل نمره 70 از 100 کسب کند.
پس از اتمام دوره، مدرکی از طرف موسسه زبانسرا به فراگیران حائز شرایط اعطا خواهد شد. همچنین (با پرداخت هزینه ) مدرک معتبر از دانشگاه جامع علمی کاربردی با ذکر ساعت و قابلیت ارایه به کلیه ادارات دولتی و خصوصی و ترجمه رسمی نیز به فراگیران اعطا می گردد.
اگر زبان آموزی با پیشینه زبانی در سایر موسسات قصد ادامه تحصیل در زبانسرا را داشته باشد باید در آزمون تعیین سطح که به صورت شفاهی برگزار میگردد شرکت کند. در صورت صلاحدید آزمون گیرنده امکان لزوم شرکت در آزمون کتبی نیز وجود دارد.
دوره خردسالان YCC مناسب گروه 4تا 6 سال است و کودکان پنج ساله نیز در این دوره ثبت نام میشوند. لازم به ذکر است پس از پایان شش سالگی به دوره بعدی (CHC) انتقال داده میشود و در سطح CHC3 قرار خواهد گرفت.
بله. در صورت رسیدن کلاس به حدنصاب امکان تشکیل کلاس های صبح نیز میسر می باشد. ضمنا برای زنان خانه دار کلاس ها صبح برگزار شده و از تخفیف ویژه 30% نیز بهره مند می شوند.
بله. کلاسهای زبان فرانسه، اسپانیایی و عربی نیز در موسسه زبانسرا برگزار می شوند.
بله- در صورتی که در آزمون تعیین سطح شرکت کرده و سطح فوق متوسط برای ایشان تایید شود می توانند در سطوح پیشرفته شرکت کنند.
در طول هر ترم چهار جلسه غیبت مجاز است که بابت هر جلسه یک نمره از حضور در کلاس کسر می گردد. در صورت غیبت بیش از چهار جلسه زبان آموز امکان شرکت در آزمون پایانترم را نخواهد داشت و از دوره حذف می گردد ولی در صورت تمایل می تواند در کلاسها شرکت کند.
بله- زبان آموز در هر سطح می تواند یک ترم مرخصی بگیرد و نیاز به شرکت در آزمون تعیین سطح ندارند اما در ترم های تابستان می توانند دو ترم متوالی بدون نیاز به شرکت در آزمون تعیین سطح مرخصی بگیرند.
در صورت مرخصی دو ترم یا بیشتر اگر ترم های غیر از تابستان باشد نیاز است که در آزمون تعیین سطح شرکت کنند و در صورت تایید آزمون گیرنده می توانند در سطح بعد شرکت کنند.
در صورتی که زبان آموزی امکان شرکت در آزمون میانترم و پایانترم را نداشته باشد باید با مراجعه به واحد آموزشی خود پر کردن فرم درخواست مربوطه را پر کند و پس از پایان ترم در آزمون مجدد شرکت کند. شایان ذکر است در آزمون مجدد Listening پخش نمی گردد و نمره مربوط به آن بخش کسر می شود.
بله. در پایان تمامی دوره ها مدرک جداگانه صادر می گردد و برای زبان آموزان دارای مدرک دیپلم(پایان سوم دبیرستان) که در دوره های آموزشی کتابهای Four Corners شرک کنند علاوه بر دریافت مدرک از زبانسرا می توانند در پایان هر کتاب درخواست دریافت مدرک مورد تایید وزارت علوم که قابل ارایه به ادارت دولتی و قابل ترجمه نیز می باشند.
برای تمامی دوره های ذیل زبان آموز می تواند درخواست کسب تاییدیه مدرک از وزارت علوم نماید: مکالمه زبان انگلیسی سطحوح پایه، مقدماتی، میانی و تکمیلی (کتابهای Four Corners) – مهارتهای چهارگانه زبان انگلیسی مبتنی بر IELTS - مهارتهای چهارگانه زبان انگلیسی مبتنی بر TOEFL - مهارتهای چهارگانه زبان انگلیسی مبتنی بر Pre F.C.E - مهارتهای چهارگانه زبان انگلیسی مبتنی بر C.A.E - مهارتهای چهارگانه زبان انگلیسی مبتنی بر C.P.E – دوره تربیت مدرس کودکان و نوجوانان – دوره نوآموزی تربیت مدرس بزرگسالان
برای قبولی در هر سطح می بایستی نمره حداقل 70 از مجموع 100 نمره کسب گردد. در صورت کسب نمره بالای 65 زبان آموز مشروط است و میتواند با شرط کسب نمره بالای 75 در ترم بعد به سطح بالاتر رود.
برای ثبت نام اولین ترم لازم است با در دست داشتن مدارک شناسایی به یکی از شعب زبانسرا مراجعه نمود تا پس از تکمیل فرم مربوطه ثبت نام انجام شده و شماره زبان آموزی دریافت گردد. پس از آن در اولین فرصت کپی شناسنامه به همراه یک قطعه عکس 3*4 به یکی از شعب زبانسرا تحویل داده شود. برای ثبت نام ترم های بعد می توان با استفاده از شماره زبان آموزی از طریق سایت اقدام نمود.
دوره های مجازی / غیر حضوری
دوره های مجازی زبانسرا بوشهر در حال حاضر در زمینه زمینه آموزش زبان انگلیسی در گروه سنی بزرگسال برگزار می گردد.
برای ثبت نام در دوره های مجازی موسسه، ابتدا باید از طریق آدرس اینترنتی dec.zabansara.ir به قسمت ثبت نام مراجعه نموده و پس از شرکت در آزمون تعیین سطح، در دوره مورد نظر ثبت نام نمود.
زمانی که برای شروع دوره در نظر گرفته شده همان زمانی است که در اطلاعات دوره و همچنین تقویم آموزشی درج شده است. اما اگر در زمان شروع دوره تعداد ثبت نام شدگان به حد نصاب نرسیده باشد در این صورت دوره زمانی آغاز می شود که تعداد ثبت نام شدگان به حد نصاب برسد. شروع و پایان دوره برای شرکت های خاص طبق تقویم آموزشی اختصاصی می باشد.
پس ازثبت نام نام کاربری و رمز عبور سامانه آموزش الکترونیکی برای ثبت‌نام شدگان ارسال می گردد و پس از شروع دوره متقاضیان می توانند به محتوای آموزشی دروس از طریق این سامانه دسترسی یابند. همچنین در طول برگزاری دوره، جهت حفظ تعامل بین زبان آموزان و استاد و همچنین رفع مشکلات ارتباطی، در چند نوبت تعدادی کلاس مجازی بصورت آنلاین برگزار میشود که تعداد این کلاس ها در هر دوره متفاوت خواهد بود.
بلی، با توجه به بالا بودن پهنای باند مورد نیاز کلاس مجازی، حداقل پهنای باند مورد نیاز جهت استفاده از این ابزار بصورت آنلاین 128 کلیلو بیت بر ثانیه(یا 16 کیلوبایت دانلود) می‌باشد. قابل ذکر است که جهت بهره‌مندی آن دسته از افرادی که نتوانستند در کلاس‌ها بصورت آن‌لاین حضور یابند در پایان هر کلاس آرشیو کلاس‌های مجازی بر روی سامانه قرار خواهد گرفت. بنابراین کاربرانی که نتوانسته اند در کلاس حضور یابند می توانند با دانلود آرشیو، از مباحث مطرح شده در کلاس استفاده نمایند. البته با اینترنت کم سرعت (dial up) نیز می‌توان از سامانه آموزش الکترونیکی استفاده و به مطالب کتاب، فایل های صوتی و ... دسترسی داشته باشید و یا با استاد در ارتباط باشید ولی برای شرکت در کلاس مجازی حداقل سرعت مورد نیاز 128 کیلو بیت بر ثانیه می باشد.
به طور تقریبی برای هر ساعت شرکت در کلاس مجازی شما نیاز به تقریبا 120 مگابایت حجم اینترنت دارید که البته این مقدار شدیدا بستگی به شرایط ارسال و دریافت دارد.سعی کنید در زمان شرکت در کلاس از اینترنت دستگاه خود استفاده دیگری نکنید.
کلاس مجازی ابزاری است که از طریق آن فراگیران می‌توانند بصورت آن‌لاین(از طریق اینترنت) با استاد خود ارتباط برقرار کنند. زبان آموزان می‌توانند سوالات و مشکلات درسی خود را از طریق امکانات درنظر گرفته شده در این کلاس با مربی و سایر فراگیران درمیان گذارند. استاد نیز می‌تواند توسط امکانات این ابزار به روش‌های مختلف مطالب درسی را در اختیار فراگیران قرارداده و به سوالات آن‌ها پاسخ دهد. از جمله امکانات کلاس مجازی می‌توان به امکان گفتگوی صوتی-تصویری، ابزار طراحی گرافیکی، اتاق گفتگوی متن و سیستم ارسال فایل اشاره نمود. در این سیستم سعی شده که شرایط کلاس حضوری تا حد ممکن مهیا گردد.
- مرورگر اینترنت ترجیحا Google Chrome - برنامه Flash Player نسخه 10 به بعد - پیشنهاد می‌شود برنامه های Acrobat Reader و Microsoft Word نیز بر روی سیستم نصب شده باشد. - پیشنهاد می شود برای دریافت کیفیت بهتر صدا از هدست برای دریافت صدا استفاده شود وبرای برقراری ارتباط با استاد نیز میکروفون و وب کم مناسب در اختیار داشته باشید.
در پایان هر دوره مجازی آزمونی بصورت الکترونیکی برگزار خواهد شد که شامل تمام مطالب درسی آموزش داده شده در طول دوره می‌باشد.
شرط قبولی در پایان هر دوره کسب حد نصاب نمره در نظر گرفته شده برای آن دوره می باشد که این نمره با توجه به حضور در کلاس مجازی , فعالیت کلاسی، تکالیف تحویل داده شده در طول دوره و نمرات آزمون‌های میانترم و پایان ترم تعیین می شود که در مجموع زبان آموز می بایست حداقل نمره 70 از 100 کسب کند.
پس از اتمام دوره، مدرکی از طرف موسسه زبانسرا به فراگیران حائز شرایط اعطا خواهد شد. همچنین (با پرداخت هزینه ) مدرک معتبر از دانشگاه جامع علمی کاربردی با ذکر ساعت و قابلیت ارایه به کلیه ادارات دولتی و خصوصی و ترجمه رسمی نیز به فراگیران اعطا می گردد.
همانطور که گفته شد در پایان هر کلاس آرشیو کلاس‌های مجازی جهت استفاده بر روی همین سایت قرار خواهد گرفت. جهت استفاده از این فایل‌ها در سامانه آموزش الکترونیک در همان هفته ای که کلاس برگزار شده فایل ضبط شده را انتخاب کنید و مشاهده کنید. فایل ها قابلیت دانلود ندارد و می بایست از طریق مرورگر آن را مشاهده نمایید.
بلی، زبان آموزان هر ترم می توانند بین کلاس های حضوری و غیر حضوری و یا مجازی گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنند. انتقال بین کلاس های حضوری و مجازی و یا غیر حضوری بدون محدودیت و بدون نیاز به تعیین سطح امکان پذیر است.

اطلاعات تماس

  • بوشهر میدان امام خمینی کوچه استانداری
  • کد پستی: 7515735996
  • تلفن: (077) 3141
  • فکس: (021) 89775577
  • پست الکترونیک: info@3141.ir
  • پایگاه اینترنتی: www.3141.ir
  • شماره پیامک: 300003141

نماد اعتماد الکترونیکی

نماد اعتماد الکترونیک تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

© 1372-1395 کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه فرهنگی آموزشی زبانسرا بوشهر می باشد.